Yenilik Bizim İşimiz.
"Fikrinizi ve Projenizi Bekliyoruz"


TEL: 0 256 218 2000 - 2900 (Dahili)

IPCAMP 2016 - AR-GE UZMANLARI KAMPTA BULUŞUYOR

29-30 Eylül ve 1 Ekim 2016 tarihlerinde Çeşme’de düzenlenecek “Patent Portföy Yönetimi ve Lisanslama” etkinliğine, ağırlıklı olarak Ar-Ge merkezi olan firmalar ve teknoloji transfer uzmanları katılacak.

Ar-Ge personeli ve TTO uzmanları, kapsamlı bir patent eğitimi için Çeşme’de buluşacak. EÜ EBİLTEM-TTO, DCP ve Sabancı Üniversitesi TTO tarafından organize edilen, LES Türkiye ve ÜSİMP'in katkı sağladığı Türkiye’nin ilk ve tek fikri mülkiyet odaklı eğitim kampı “IP.CAMP-3” bu sene 29-30 Eylül ve 1 Ekim 2016 tarihleri arasında İzmir-Çeşme’de gerçekleştirilecek. Etkinlik için 23 Eylül Cuma gününe kadar kayıt yaptırılabilecek.


“Patent Portföy Yönetimi ve Lisanslama” etkinliğinin temel amacı; patent portföy yönetimi, inovasyon yönetimi, teknoloji transferi ve lisanslama alanında çalışan profesyoneller, Ar-Ge yöneticileri, TTO uzmanları ve girişimciler için etkin patent portföy yönetim yetkinliklerinin kazandırılması ve farklı lisanslama programları ile inovasyon stratejilerine yeni bakış açılarının sağlanması olarak açıklanıyor.

20 Eylül 2016 Salı

Okunma Sayısı : 609