Yenilik Bizim İşimiz.
"Fikrinizi ve Projenizi Bekliyoruz"


TEL: 0 256 218 2000 - 2900 (Dahili)

AİSYEM-ADÜ FAKÜLTE TOPLANTILARI BAŞLADI

Aisyem - Adü Fakülte Toplantıları Gerçekleşti

Doç. Dr. Hüseyin Yılmaz

Doç Dr. Hüseyin Yılmaz Aisyem Koordinatörlüğüne Atandı.

IPCAMP 2016 - AR-GE UZMANLARI KAMPTA BULUŞUYOR

29-30 Eylül ve 1 Ekim 2016 tarihlerinde Çeşme’de düzenlenecek “Patent Portföy Yönetimi ve Lisanslama” etkinliğine, ağırlıklı olarak Ar-Ge merkezi olan firmalar ve teknoloji transfer uzmanları katılacak.

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Üniversite-Sanayi İşbirliğine Katkıda Bulunmaya Devam Ediyor

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Üniversite-Sanayi İşbirliğine Katkıda Bulunmaya Devam Ediyor

Turizmde İnovasyon –Turizm Sektörü

İklim Değişikliği ve Toplum Sağlığı Paneli

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Binası Törenle Açıldı

GİRİŞİMCİLİKTE EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ KONULU EĞİTİM GERÇEKLEŞTİ

GİRİŞİMCİLİKTE MENTÖRLÜK EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ.

Aydın Yenilik Merkezi’nde -2023 Vizyonu çerçevesinde İnovasyon ve Girişimcilik Toplantısı Gerçekleşti.

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Binası Tamamlanmıştır

Aisyem' in Son Hali

AİSYEM BİNASININ İNŞAATI TAMAMLANMAK ÜZERE

AYDIN İL YENİLİK PLATFORMU AİLESİ KAPANIŞ TOPLANTISINDA BİRARAYA GELDİ

1511 Programı Kapsamında 5 Yeni Çağrı Açıldı

AYDIN İL YENİLİK PLATFORMU YENİLİK GEZİCİ ÇALIŞTAYLARI DEVAM EDİYOR

AYDIN İL YENİLİK PLATFORMU DANIŞMANLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Aydın İl Yenilik Platformu Danışmanlar Toplantısı 16 Eylül 2015 tarihinde sat 13.30-17.00 arasında Aydın Ticaret Borsasında Gerçekleşti.

Aydın İl Yenilik Platformu Ar-Ge ve İnovasyon Yönetimi Eğitimi Gerçekleşti

Aydın İl Yenilik Platformu TÜBİTAK Bilimsel ARGE Projesi (ARDEB) Yazma Eğitimi Gerçekleşti

GEKA 3. İzleme Ziyareti

AİSYEM Binasının Temel Atma Töreni Gerçekleşti

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi’nin (AİSYEM) merkez kampüste yapımına başlanan binasının temel atma töreni 9 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşti.

AİSYEM İnşaat Alanına Proje Ekibi Ziyareti

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ve 4 Eylül 2014 tarihinde başlayan Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM)’ nin inşaatı bu hafta itibari ile başladı. Proje Koordinatörü Prof.Dr.E.Didem Evci Kiraz, Proje Koordinatör Yardımıcısı Prof.Dr.Sakine Boyraz, proje ekibi üyeleri Araş.Gör.Dr. Selen Gürsoy, Araş.Gör.Dr.Derya Karagülle, Araş.Gör.Dr.Tuba Uslay Proje sekreteri Figen Emek, Aydın İl Yenilik Platformu ekibinden Pınar Kanlıoğlu, Gizem Öztürk, Ümit Altuntaş ve Fatma Koçak, ilk betonu 01.07.2015 de başlayan inşaat alanını 07.07.2015 tarihinde ziyaret ettiler.

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi Tanıtım Toplantısı Raporu

(21.05.2015 , Saat: 14.00 ADÜ Kongre Merkezi ) Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin tanıtım toplantısı, 21 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca ile Prof. Dr. Törün Özer, GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata, TKDK İl Koordinatörü Erhan Çiftçi’nin yanı sıra kurum/kuruluş temsilcileri, öğretim elemanları ve halkın katılımı ile gerçekleşmiştir (Ek-1 Katılımcı Listesi).

5.Bölge Yatırım Destekleri İçin Teknoloji Odaklı Ar-Ge Çalıştayı Gerçekleşti

Aydın İl Yenilik Platformu ve Pamukkale Teknokent Yönetici A.Ş işbirliğinde “5.Bölge Yatırım Destekleri için Teknoloji Odaklı Ar-Ge” konulu çalıştay 28 Mayıs 2015 tarihinde saat 14.00 –17.00 arasında Kahve Bahane üst katında yer alan toplantı salonunda gerçekleşti.

“Akademik Performans Kriterleri Işığında Bilginin Ticarileşmesi” Çalıştayı Gerçekleşti.

Aydın İl Yenilik Platformu ve Pamukkale Teknokent Yönetici A.Ş işbirliğinde “Akademik Performans Kriterleri Işığında Bilginin Ticarileşmesi” çalıştayı 28 mayıs 2015 tarihinde saat 09.00- 12.30 arasında Adnan Menderes Üniversitesi Kongre Merkezi Miletos salonunda Üniversitelerimizin eğitim-öğretim odaklı anlayış ile beraber, inovasyon ve ticari uygulamalara odaklı anlayışa sahip olması için gerekli mekanizmaların öğretim elemanlarına tanıtıldığı,

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

Güney Ege Kalkınma Ajansı Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin tanıtım toplantısı, 22 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.

AİSYEM Projesinin ikinci İzleme Ziyareti ve Toplantısı Gerçekleşti

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ve 4 Eylül 2014 tarihinde başlayan Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Projesinin, GEKA uzmanları tarafından ikinci izleme ziyareti ve toplantısı 28 Nisan 2015 tarihinde Adnan Menderes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi C blok 206 nolu oda olan Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Proje Ofisinde Değerlendirme Uzmanları Eray Yalçın, Mustafa İlhan, Proje Koordinatörü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Proje Sekreteri Figen Emek’in katılımı ile gerçekleşti.

Proje İnşaat alanına tabelamız asılmıştır

Sözleşme No: TR32-14-YENİ2-0001 olan Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi(AİSYEM) Projesi'nin T.C Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın 2014 Yılı Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı Kapsamında desteklendiğinin belirtildiği, Proje İnşaat alanına tabelamız asılmıştır.

GEKA: Proje Başlangıç Toplantıları Ve Uygulama Eğitimlerine Aydın'da Başladık.

T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı, 2014 Yılı Yenilikle Dönüşüm ve Çevre Mali Destek Programları kapsamında destek almaya hak kazanan toplam 53 proje sahibi için proje uygulama sürecine yönelik başlangıç toplantıları ve proje uygulama eğitimlerine Aydın’da başladı.

AİSYEM Projesinin İlk İzleme Ziyareti ve Toplantısı Gerçekleşti

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından Yenilikle Dönüşüm Mal...